Rehabilitace

Rehu balance

Terapie pomocí balancování na míči po cévní mozkové příhodě je forma rehabilitace, která se zaměřuje na obnovu rovnováhy a stability u jednotlivců postižených cévní mozkovou příhodou, známou také jako mrtvice.

Cvičení v tělocvičně

Cvičení v tělocvičně po cévní mozkové příhodě může být velmi prospěšné pro obnovu motorických funkcí, zlepšení síly, flexibility, koordinace a obnovení celkového pohybového rozsahu. Je důležité provádět cvičení pod dohledem kvalifikovaného instruktora nebo terapeuta a může poskytnout individuálně přizpůsobený tréninkový plán.

Fyzioterapie

Fyzioterapie po cévní mozkové příhodě (CMP) hraje klíčovou roli v procesu rehabilitace a obnovy. Cílem fyzioterapie je maximalizovat funkčnost a nezávislost jednotlivce, minimalizovat komplikace a zlepšit celkovou kvalitu života po CMP.

Motomedy

Motomed aktivně i  pasivně pomáhá  rozpohybovat dolní  končetiny, díky systému promítání videí pří jízdě na motomedu procvičují klienti i kognitivní funkce, které jsou často  mozkovou příhodou také  zasaženy.  Efektivitě a bezpečně  klient procvičí fyzické i duševní funkce.  

Chodící pásy

Disponujeme moderními  přístroji pro pohybovou rehabilitaci a laskavým odborným personálem. S péčí a láskou se věnujemene nejen klientům  s neurologickými poruchami po  mozkové mrtvici nebo  s Parkinsonovou nemocí

Závěsná zařízení

Závěsné zařízení je vybavené pomůckami pro vertikalizaci, rozpohybování, udržení stability, rozvoj chůze pro klienty po CMP,  parkinsonově nemoci i při ostatních pohybových potížích. Za asistence našeho odborníka provedete  pohyb nebo funkční dovednost prakticky „samostatně“.