Domov pro seniory Teplice

Seniorcentrum Pohoda je nadstandardní soukromý domov pro seniory Teplice v krásném prostředí, obklopený velkou zahradou s rybníkem s příjemným a ochotným personálem.

Dáváme vám nový domov

Naše sídlo pro seniory
Náš dům

Všichni dáváme přednost bydlení doma ve známém prostředí. Rozhodnutí opustit toto je často obtížné.

Domov pro seniory Teplice chce dát našim klientům nový domov. Z našich zkušeností víme, že přechod do nového prostředí vyžaduje čas, ale je často velmi úspěšný.

Náš ošetřovatelský personál chápe tuto situaci a respektuje osobnost obyvatel. Svůj život si můžete sami organizovat co nejvíce.

Od začátku by se noví obyvatelé měli cítit jako ve svém původním domově. Tomu pomáhá možnost přivézt si svůj vlastní nábytek a obrázky. Pomocné ruce jsou k dispozici 24 hodin denně.

  • Fotografie si prohlédněte tady >>>  Ubytování  <<<

Domov pro seniory lázeňském městě Teplice

Teplice / kamenné lázně a park
Teplice / kamenné lázně a park

Naše rezidence se nachází v lázeňském městě Teplice.

Město Teplice je okresním městem uprostřed severočeského regionu Ústí (Labe), ležícím v sasko-českém pohraničním regionu, nedaleko Drážďan. 

Samotné město je jedním z nejstarších lázeňských měst ve střední Evropě, téměř 2000 let staré a díky své architektuře bylo nazváno „Salon Europa“ nebo „Malá Paříž“ . Lázeňské město Teplice je známé svými radioaktivními zdroji a především známými teplickými lázněmi. Zároveň je považován za nejmodernější ze všech českých lázní.

Náš domov pro seniory je jen 90 km od Prahy.

Seniorcentrum Pohoda nabízí podporu ve všech oblastech každodenního života

Náš domov Pohoda je soukromé zařízení s německými standardy kvality.

péče
péče

Náš dům je vhodný pro chronicky a duševně nemocné lidi, kteří se nemohou o sebe postarat, jako jsou: Alzheimerova choroba, demence a Parkinsonovi pacienti , naším cílem je péče o vás v chráněné oblasti, abyste se cítili pohodlně.

Profesionální péče, bezpečnost a rodinná atmosféra jsou zaručeny nepřetržitě kvalifikovaným personálem .

Vždy se přizpůsobujeme potřebám pacientů, pokud mají omezený výkon nebo mají fyzický problém. Klademe velký důraz na kvalitu našich služeb , které provádí vyškolený a zkušený personál.

Dobré a zdravé jídlo je pro nás velmi důležité, protože chutná, pestrá a vyvážená strava přispívá k pocitu pohody. To je důvod, proč kuchaři v naší vlastní kuchyni připravují pro vás čerstvá jídla každý den.

Postaráme se také o praní a úklid vašeho pokoje.

Pro naše klienty máme zajištěnou odbornou lékařskou péčí přímo v domově – praktický lékař, neurolog, urolog, psychiatr, gynekolog, stomatolog, diabetolog aj.

Ostatní poskytovatelé služeb – například  kadeřník, pediatr, masér a fyzioterapeut – do našeho domu chodí pravidelně. Doplňkové služby mohou, ale nemusí být využity.

Pro každého klienta máme terapie na míru: muzikoterapie, zooterapie, canisterapie, arteterapie, ergoterapie, reminiscence, bazální stimulace, aromaterapie, rehabilitace, cvičení kognitivních funkcí

Domov pro seniory Teplice – vybavení

2. patro
2. patro
přijímací pokoj
přijímací pokoj

Náš dům se může ubytovat 60 obyvatel.

Rezidence pro seniory je bezbariérová a má přímý přístup do zahrady nebo na velké terasy. Celá budova se dá projet invalidním vozíkem. Obyvatelé se mohou dostat do různých pater pomocí dvou moderních výtahů.

Dům je vybaven bezdrátovým připojením k internetu, satelitní TV, telefonem a systémem tísňového volání pro pacienty.

Strava

jídelna
jídelna

Náš dům má velkou jídelnu a moderní kuchyň, ve které se každý den čerstvě vaří.
Kuchyně na každém patře poskytuje občerstvení a jídla, když máte hlad.

Domov pro seniory Teplice – Venkovní prostory

domov pro seniory Teplice
obora

Venkovní prostory byly láskyplně navrženy a zahrnují domácí zahradu, rybník a dokonce i přírodní park, ke kterému se dostanete po turistické stezce.

K dispozici jsou také různá místa k sezení a setkání, jako je velká terasa nebo pergola.

Relaxace a terapie

domov pro seniory Teplice
SPA area
domov pro seniory Teplice
Plavecký bazén

Obyvatelé mohou využít také  lázeňské centrum s vířivkou, bazénem, vodoléčbou a rekreační prostory.

domov pro seniory Teplice
krbová místnost

K  odpočinku slouží krbová místnost .

V každém patře domu je léčebna a relaxační místnost.

Infrastruktura

Nedaleko domova kostel a autobusová zastávka s bezbariérovou dopravou. V blízkosti jsou také různá nákupní centra – Penny, Lidl a Albert.