Kavárna pro seniory v Teplicích

V září 2019 jsme ve druhé budově našeho domova pro seniory otevřeli malou a útulnou kavárnu pro naše klienty. OD ČERVNA 2020 JE OTEVŘENA I PRO VÁS, MILÍ HOSTÉ.

V naší nové kavárně si můžete vychutnat kávu nebo čaj a různé chutné dorty a dezerty, poslouchat dobrou hudbu, také tančit a povídat s ostatními seniory.

Měníme prostředí, reminiscence, obsluha – trénujeme paměť. Pokud přijde na druhou hodinu odpoledne, probíhá krmení daňků, kontakt se zvířaty.

🍰
🎂

Vezměte své blízké do naší kavárny a vychutnejte si naše espresso a dortíček nebo domácí chléb vyrobený a upečený přímo u nás v domově.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Domácí chléb v prodeji v kavárně

Dostali jste chuť na poctivý domácí chléb? Pro nás žádný problém. V pohodové kavárně můžete zakoupit s láskou vyrobený a poctivě upečený domácí chléb. Chléb vyrábíme a pečeme podle tradiční receptury a to přímo u nás v Seniorcentu.

🌾 Ručně vyrobeno s láskou: Každý kousek našeho chleba je pečlivě připraven ručně s použitím nejkvalitnějších surovin. Bez umělých přísad a konzervantů.

🍞 Osvěžující chuť a textura: Užijte si křupavou kůrku, která skrývá měkkou a vláčnou vnitřní strukturu. Každý kousek je unikátní zážitek pro vaše chuťové buňky.

„Rozproudíme vůni čerstvě upečeného šťavnatého chleba přímo k vám domů! Představujeme naše pečené umění – domácí chléb plný lásky a kvality.