Coronavirus – opatření proti šíření nákazy v našem domově pro seniory

AKTIVITY

Naše aktivity se již naplno rozběhly. Každý den až do večera si klienti mohou vybrat velké množství různých aktivit od Salónu krásy, Tvoření, Filmového klubu až po různé Soutěže, Cvičení, Jógu a další. Máme naplánované i pravidelné akce jako například Taneční odpoledne, Sportovní dopoledne, v provozu je už také pro klienty i naše Kavárna „U dvou přátel“ a celý den máme v zařízení Canisterapeutického psa Bajku. Velkou výhodou je vlastní velká zahrada, často tedy chodíme s klienty na procházky.

NÁVŠTĚVY

Milé rodiny,

již se nemusíte na návštěvu předem objednávat. Ostatní podmínky dle ochranných opatření:

Je možnost volat videohovorem přes Whatsapp. Tel. číslo pro volání je: 775 887 328 (funguje pouze internetové volání!). Nejdřív si prosím hovor objednejte (napište zprávu na Whatsapp – uvedené číslo, kdy a komu chcete zavolat). Moc děkuji

TESTOVÁNÍ

Testování našich zaměstnanců neustále pokračuje. Každých 5 dní je každý zaměstnanec testován.

IZOLACE

V případě jakýkoliv příznaků u klienta máme připraven izolační pokoj a klient je testován tak, abychom předešli nákaze v případě pozitivního testu.

VAKCÍNY

Zahájili jsme očkování vakcínou.

DOBROVOLNÍCI

Dobrý den, chceme vyzvat všechny, kdo v této nelehké době zůstal doma a přemýšlí, komu pomoci, aby popřemýšlel, zda-li nechce pomoci ve skupině, která je nejvíce ohrožená – senioři. Pomohou nám dobrovolníci při péči o klienty, popovídání, aktivity, cokoliv. Neváhejte nám volat na 777 66 55 59. Děkujeme

Jsme připraveni bojovat i nadále, abychom tento boj ustáli, chybí nám respirátory FFP3, obleky, rukavice, brýle (ochranné pomůcky v případě nákazy). Tyto pomůcky můžeme opatřit, ale bohužel se jedná o velký finanční obnos, proto budeme rádi i za příspěvek formou finančního daru.
Děkujeme