Coronavirus – opatření proti šíření nákazy v našem domově pro seniory

!!Pozor!!

Dobrý den, chceme vyzvat všechny, kdo v této nelehké době zůstal doma a přemýšlí, komu pomoci, aby popřemýšlel, zda-li nechce pomoci ve skupině, která je nejvíce ohrožená – senioři. Pomohou nám dobrovolníci při péči o klienty, popovídání, aktivity, cokoliv. Neváhejte nám volat na 777 66 55 59. Děkujeme

ZÁKAZ NÁVŠTĚV V NAŠEM SENIORCENTRU! (Dle nařízení vlády)

Prosíme, nenoste ani balíčky, je možnost klientům poslat email – dopis, fotky – přečteme, předáme, posílejte na email: poradenstvi@seniorcentrum-pohoda.cz

nebo je možnost volat videohovorem přes Whatsupp. Tel. číslo pro volání je: 775 887 328 (funguje pouze internetové volání!). Nejdřív si prosím hovor objednejte (napište zprávu na Whatsupp – uvedené číslo, kdy a komu chcete zavolat). Moc děkuji

Děkujeme za pochopení

Nás Domov má vypracovaný krizový plán, a to následovně:
– pečovatelky jsou rozděleny do dvou skupin:
skupina aktivní (pracuje již od vyhlášení nouzového stavu v látkových rouškách, doprava osobním vozem zajištěna svozem, pečovatelky nikam nechodí, pouze do práce a domů)
skupina pasivní (skupina v záloze, kdyby jsme měli nedostatek personálu)

Využíváme často naší zahradu, považujeme za velmi přínosné procházky s jednotlivci, jelikož velmi pozitivně působí na psychiku a my se snažíme klienty udržovat v pohodě a dobré náladě).

Všichni zaměstnanci neustále nosí roušky – některé jsme dostali, některé jsme si sami ušili, každá pečovatelka mění roušku v pevně stanovených intervalech, samozřejmostí zůstává desinfekce rukou a předmětů s vyšším rizikem kontaminace – což platilo i v minulosti.

Zákaz návštěv.


Zaměstnanci, kteří se necítí dobře, okamžitě zůstávají doma v karanténě.
Všechna nařízení plníme v předstihu několik týdnů, nečekáme na pokyny vlády (poslední pokyny, které vyšly u nás platí již více než 2 týdny).

Jsme připraveni bojovat i nadále, abychom tento boj ustáli, chybí nám respirátory FFP3, obleky, rukavice, brýle (ochranné pomůcky v případě nákazy). Tyto pomůcky můžeme opatřit, ale bohužel se jedná o velký finanční obnos, proto budeme rádi i za příspěvek formou finančního daru.
Děkujeme