Aktivity a zábava v dubnu

aktivity a zábava v dubnu

V dubnu se v našem Seniorcentru Pohoda udála spousta zajímavých akcí. O zábavu naši klienti nouzi neměli.

První zajímavou akcí byla pyžamová party, která všechny skvěle pobavila. Nejen naši klienti, ale také všichni zaměstnanci i děti strávili den v pyžamu.

Oslavy narozenin

Jako každý měsíc, i v dubnu jsme oslavili několikery narozeniny. Každý klient si užil vlastní krásnou oslavu. Nechyběla ani dětská oslava narozenin v dětské skupině. Podívejte se sami.

Slavnostní obědy

Pravidelně pro naše klienty pořádáme slavnostní obědy pro páry, nebo skupinku přátel. Ani duben nebyl výjimkou. Podívejte se, jak si je naši klienti užili. Všechny fotografie najdete na našem facebooku >>

Oslava Velikonoc

Oslavu Velikonoc si naši klienti velmi pochvalovali. Líbila se jim společná příprava výzdoby, barvení vajíček i společenské akce, slavnostní oběd. Skvěle se zabavili také při hledání vajíček v naší krásné zahradě.

Aktivity pro rozvoj fyzického i duševního zdraví

Každý den pořádáme různé aktivity, které pomáhají udržet dobré fyzické i duševní zdraví a dobrou náladu. Dokonce nás navštívilo malé kůzlátko, které se všem moc líbilo. Vždy vymýšlíme něco nového, aby aktivity naše milé klienty bavily. A věříme, že se daří. Podívejte se sami.

Oblíbená kavárna

Odpoledne naši klienti rádi zajdou posedět do naší kavárny. Dají si dobrou kávu a některý z výborných zákusků. V dubnu byly oblíbené zmrzlinové poháry s borůvkami a také káva z nového přístroje. Nově si můžete dát Cappuccino a Café Latté.

Individuální cvičení

Důležitou terapií po zachování pohyblivosti je individuální cvičení. S každým klientem cvičíme podle jeho potřeb. Oblíbenou aktivitou je také plavání v našem bazénu.

Víkendové aktivity

Ani o víkendech nezahálíme. Pokud je hezky, jsme co nejvíce venku. Podívejte se, jak si naši klienti užívají víkendové dny.

Pálení čarodejnic

Přestože letos byly hromadné akce, včetně pálení čarodejnic zakázané, u nás v domově jsme si je mohli užít. A tak ani letos nechybělo veselí při pálení čarodejnic.

Fotografie z akcí pravidelně přidáváme na Facebook. Staňte se fanoušky a uvidíte každý den, jak se vaši blízcí v našem domově mají.

Najdete nás tady >>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..