Reference

Moje matka je v Pohodě od roku 2021. Předtím jsme ji umístili do pečovatelského domu v Německu, ale to dlouho nevydrželo. Neustále se toulala, dokonce i v noci a vedení ji nedokázalo zastavit. Tak jsme je kontaktovali a začali hledat bezpečný pečovatelský dům. Pohoda byla druhým domovem, který jsme navštívili a okamžitě si nás získala. O staršího člověka s fyzickým omezením se nemůže postarat lépe. Moje matka se může venku procházet, kolik chce. Nemůže se toulat mimo rozlehlý pozemek; je extrémně bezpečný. Personál se opravdu snaží a atmosféra je vždycky tak přátelská a vstřícná. Jsme naprosto spokojeni. Pohodu vřele doporučuji každému, kdo hledá takový pečovatelský dům. Děkuji všem zaměstnancům.

Gerd Eberhardt
06/2026

Maminku máme v Pohodě umístěnou od února. Jsme absolutně nadšení, ona je velmi spokojená! Všechen personál je strašně milý, o maminku se výborně starají, pečují o ni pečlivě co se týče hygieny i všeho ostatního. Má vždycky krásně upravené nehty, vždycky je umytá a vyvoněná, je moc spokojená se stravou, vybírá si různé aktivity, kterých se zúčastňuje. Vlastně se tam velmi zlepšila, výborná sociální interakce… Měli jsme neuvěřitelné štěstí, že jsme se do Pohody dostali. Všem naprosto doporučuji, krásné a moderní prostředí, starostlivé pečovatelky. Vycházejí nám vstříc , kdykoli si maminku chceme vzít domů. A ona se tam ráda vrací.

Jana Simova
06/2026

Další reference

Jsme Seniorcentrum POHODA

Domov s péčí & Péče s láskou - Komfortní bydlení a rodinná atmosféra

Back To Top