Zážitkové programy pro seniory

zážitkové programy pro seniory

Naše milé klienty se snažíme neustále překvapovat, aby se v našem domově nenudili a život u nás si užívali. Tím nejnovějším, co jsme pro ně přichystali jsou zážitkové programy pro seniory v domově pro seniory Pohoda.

Romantický oběd pro dva

Nejoblíbenějším zážitkem se stal poukaz na romantický oběd pro manželské páry nebo zážitkový oběd pro dvě kamarádky. Obdarovaní si užijí slavnostní servírovaný oběd v příjemném prostředí, u nazdobeného stolu v soukromí a s příjemnou obsluhou.

Oběd se skládá z předkrmu, polévky, hlavního chodu, zákusku a přípitku. Někteří klienti se nám svěřili, že je takový zážitek první v jejich životě a dlouho na něj s láskou vzpomínají.

Fotografie z proběhlých slavnostních obědů zveřejňujeme se svolením klientů na naší stránce na Facebooku. Podívejte se tady >>

Slavnostní menu

Při plánování slavnostního menu vycházíme vyjít vstříc přáním a chutím obdarovaných, aby si zážitek užili na maximum. Oblíbené menu je například toto:

Masáže s aromaterapií

Dalším velmi úspěšným zážitkem pro seniory je masáž s aromaterapií v našem wellnescentru. Kdo by se rád nenechal masírovat? Klienti si užívají příjemné doteky vyškolené masérky, které jim uleví od bolestí, ale také od stresu a na nějakou dobu zajistí dobrou náladu. Masáž dokáže zázraky – klienti po ní ožijí a získají novou energii a chuť do života.

Kromě relaxačních i rehabilitačních masáží si mohou naši klienti užívat také perličkové koupele, které jsou velmi oblíbené, odstraní napětí a uleví bolavým svalům. Kromě toho mají výborný vliv na psychiku a dobrou náladu.

Oblíbenou součástí našeho wellness centra je také kneippův chodník, který díky střídání studené a teplé vody zlepšuje krevní oběh celého těla. Jeho pravidelné užívání zlešuje celkovou odolnost organismu a posiluje v dnešní době tak potřebnou imunitu. Po proceduře se naši klienti cítí uvolněně, nabití energií a více spokojenější.

Nově jsme pro vás připravili virtuální prohlídku. Podívejte se, jak to v našem domově vypadá.

virtuální prohlídka domova pro seniory

Sledujte nás také na Facebooku >>

Zážitkové programy pro seniory

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..