Úplně jiný domov pro seniory, než na jaký jste zvyklí

Představte si život v domově seniorů. Místo…. kde máte strávit podzim svého života…….ale …..nenaleznete zde klid, soukromí, svobodu, porozumění …….cítíte se cizí na místě, které má být Vaším novým domovem.

Budíček, snídaně, hygiena, oběd, léky, večeře, výměna prádla, večerka, tomu všemu se pravděpodobně budete muset v domově pro seniory podřídit . Váš volný čas bude omezen tak aby ladil s chodem domova, ale takhle Vy to přeci nechcete , máte možnost volby, přesvěčte se , že u nás je to jiné!

U nás je to jiné

Míru podpory ucítíte ihned po vstupu do recepce, dýchne na Vás moderní, jemný design, ucítíte smysl pro detail v překrásném interiéru za přivítání usmívající se recepční. A zde už víte……prožít v klidu podzim života může být novou etapou, život zde nekončí, ale pokračuje.

Vyberte si pokoj ve vaší oblíbené barvě

Pokoje navržené s ohledem na handicapovaného klienta, bezbariérové, výška zrcadla, umyvadlo i úložné prostory koncipovány k využítí i s kompenzační pomůckou. Wifi připojení, výběr ze 30 TV programů. Na výběr z několika barevných designů pokojů, vyberete si pokoj s barvou kde se budete cítit dobře….na to vše, jsme při navrhování interiérů mysleli.

Náš program :

O svém čase rozhodujete pouze VY, každé ráno se na Vaší televizi objeví nabídka našich aktivit, které aktivity se zůčastníte je pouze na Vás. Nudit se s námi nebudete, kulinářský koutek vaření, zahradničení, kulturní akce i výlety do přírody , taneční odpoledne, to vše u nás v domově zažijete.

Bufetové snídaně v čase, jaký vám vyhovuje

Ráno podáváme snídaně formou bufetu od 8 hod, žádný spěch, pokud nestihnete snídani, tak na Vás do 9,30 počká, nebo si nechte snídani donést až na pokoj. Okouzlíme chuťové buňky domácí stravou, ale také zahraničními specialitami.

Vyberte si aktivity podle svých představ

Po snídani neváhejte navštívit probíhající aktivity, léčebné procedury, rehabilitace nebo se nechte hýčkat v jednom z našich wellnes center , celkově disponujeme dvěmi wellnes centry …..Vaším přáním se meze nekladou, vyberete si na co máte chut a náladu. Klidně můžete trávit svůj čas s oblíbenou knihou třeba ve špičkovém masážním křesle nebo si zarelaxujte v solné jeskyni, vykoupejte se ve vířivé vaně za omamné vůně bylin a esenciálních olejů nebo prohřejte své unavené tělo v infra sauně, nechte se hýčkat při relaxační thajské masáži prováděné profesionálními, usměvavými dámami nebo využijte bankování, nebo si zacvičte ve vyhřívaném bazénu. Rádi pro Vás připravíme léčebný plán na míru, zaměříme se na všechny oblasti.

Váš měsíční léčebný plán by mohl vypadat takto :

Rehabilitace

Individuální cvičení REHA BALANCE

30 minut

Individuální cvičení ve Spiderwalku / Woodway

30 minut

Interaktivní videotrénink

30 minut

Individuální cvičení s fyzioterapeutem

30 minut

15 minut

Skupinové cvičení v tělocvičně

15 minut

Skupinové cvičení v bazénu

20 minut

Cvičení na přístrojích – motomed

15 minut

Koupel jodobromová individuální + suchý zábal

20 + 10 minut

Teplý obklad jodobromový

(nelze čerpat v OLÚ)

20 minut

Psychoterapie individuální

30 minut

Wellnes

Koupel ve vířívé vaně

30 minut

Thajská masáž

60 minut

Pobyt v solné jeskyni

30 minut

Pobyt v infra sauně

10 minut

Bankování

30 minut

Cvičení ve výhřívaném bazénu

60 minut

Jídlo z domácích surovin

Oběd podáván v časech od 12-13 hod, vše připravuje týž den, využíváme produktů vlastní farmy i vlastních výpěstků zahrady. Pečeme domácích chleb i buchty. Jsme zásadně proti vaření z umělohmotných náhražek potravy, tyto produkty mají do našeho domova zákaz. Po obědě ve dvě hodiny se každý den otevře naše kavárna, naláká Vás vůně čerstvě namleté kávy a dorty, které svádí již při pohledu na ně. Projděte útulná zákoutí naší zahrady, jejíž květena hraje všemi barvami ve všech ročních obdobích odpočinte si na lavičce kde nebudete rušeni.

Můžete se také zúčastni našich odpoledních aktivit

Večeře formou bufetu , kterou si v klidu vychutnáte při hudbě, nebo dle přání na svém pokoji

Alternativní medicína i osobní pomoc podle vašich potřeb

Pečovatelský i zdravotní tým bude nápomocen v míře jakou si sami určíte. Budete-li potřebovat zákrok mimo náš domov, doprovodíme Vás. Samotné Vás nenecháme a budeme oporou. Zaměření na alternativní typy medicíny jsou nám víc než blízké , využíváme přírodní produkty kapky, masti, tinktury …. víme, že příroda léčí….. Jsme tým, posouvající se vpřed, novinky jsou pro nás výzvou, kterou realizujeme. Každý z nás je článkem řetězu, který je pevný a dokonale plní svou funkci, jsme správná volba pro Vás.

Chcete více informací o domově nebo o volných místech? Napište nám nebo zavolejte >>

Žádost o pobyt si můžete stáhnout tady >>

Moderní domov pro seniory

Seniorcentrum Pohoda je moderní, příjemně vybavený domov pro seniory.

Plně uspokojujeme potřeby nejen starších lidí, ale také lidí s chronickými a duševními chorobami, kteří potřebují nepřetržitě odbornou péči a pocit bezpečí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..