Pálení čarodějnic

V Domově pro seniory jsme se letos zapojili do tradiční oslavy Valpuržiny noci v duchu veselí, kouzla a komunity. S blížícím se 30. dubnem jsme se rozhodli přinést do našeho domova kousek této zábavné a folklórní tradice, která nás propojí a přinese radost všem našim obyvatelům.

Naše událost „Pálení čarodějnic“ se stala nejen příležitostí k oslavě, ale i příležitostí k vzpomínkám, zábavě a tvorbě nových společných tradic. Zde je pohled na to, jak jsme oslavili tento magický večer:

🎉 Příprava a vytváření dekorací: Naši obyvatelé společně s personálem pracovali na vytvoření dekorací a přípravě prostoru pro naši oslavu. Malovali a zdobili dýně, vyráběli pavučiny a duchy, které zdobily naše prostory a vytvářely kouzelnou atmosféru.

🔥 Táborák a ohnivé příběhy: Venku jsme si zapálili táborák, u kterého jsme se sešli všichni společně. Povídali jsme si, poslouchali hudbu a sdíleli příběhy a vzpomínky na naše minulé Valpuržiny noci. Pohoda a radost plnily vzduch kolem nás.

🎵 Hudební zábava: Naši obyvatelé se společně s personálem zapojili do zpěvu a tance pod hudební doprovod, který nás provázel celým večerem. Hudba a veselí nás udržovaly v dobré náladě a přinášely do našeho domova život a energii.

🍬 Tradiční občerstvení: Samozřejmě jsme nemohli zapomenout na tradiční valpuržinské dobrotky! Naši kuchaři připravili perníčky, medovinu a další lahůdky, které jsme si všichni pochutnali.

📸 Fotografické vzpomínky: Oslavu jsme zvěčnili na fotografiích, abychom si mohli připomenout tento úžasný večer i v budoucnu. Každá fotka zachytila úsměvy, radost a spokojenost našich obyvatel.

Pálení čarodějnic v našem Domově pro seniory se stalo nezapomenutelnou událostí, která nás spojila a přinesla do našich životů radost a štěstí. Jsme vděční za možnost sdílet tuto tradiční oslavu s našimi obyvateli a vytvořit společně nové a krásné vzpomínky.

Ať všechny naše čarodějnice a čarodějové mají šťastný Valpuržinu noc a plnění všech jejich přání!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..