Aplikace záchranka

aplikace záchranka

Aplikace záchranka – tísňové volání nové generace

Aplikace záchranka může pomoci zachránit život nejen seniorům, ale každému v případě nouze. Pokud si do svého mobilního telefonu tuto aplikace pořídíte, budete vždy schopni kontaktovat záchrannou zdravotní službu stisknutím jediného tlačítka.

Funkce nouzové tlačítko

Po otevření aplikace stiskněte nouzové červené tlačítko po dobu tří vteřin a poté bude odeslána informace o vaší poloze a současně budete spojeni s linkou 155 – zdravotní pomoc. Toto spojení probíhá pomocí vašich mobilních dat. Kdybyste jich náhodou neměli zrovna dostatek, zpráva se zašifruje a bude odeslána jako SMS, takže vaše nouzová zpráva na 155 určitě dojde.

Pomoc na horách

Pokud byste potřebovali jinou pomoc než lékařskou na horské túře (ztratíte se, náhlá změna počasí, aj.), otevřete aplikaci a stiskněte logo horské služby. Pokud se budete nacházet v místě do vzdálenosti 40 kilometrů od jejího stanoviště, bude členům HS odeslána nouzová zpráva. Jestliže v horské oblasti zmáčknete 155, přijedou zdravotníci i horská služba.

Chytré funkce aplikace záchranka

Kromě toho má aplikace několik dalších chytrých funkcí, které může člověk potřebovat:

  • Záchranka vás dokáže upozornit na náhlou krizovou situaci ve vaší blízkosti, ať jde třeba o chemickou havárii, znečištění pitné vody, anebo o nález nevybuchlé munice.
  • Novinkou aplikace Záchranka je možnost video přenosu z místa nehody či jiné nebezpečné a zdraví nebo život ohrožující situace, a to přímo na linku 155. V rámci Vodafone Pass For Good jsou data, spotřebovaná pro videopřenos, pro uživatele Vodafonu zdarma.

Aplikace Záchranka je pro vás ve vašem mobilu připravena vždy – doma, na cestách, na horách, v zahraničí. A může se stát, že pomůže vám nebo vašim blízkým zachránit život.

Záchranka – aplikace pro pomoc seniorům

Aplikace může být prospěšná zejména seniorům, jejichž zdravotní stav se může každým okamžikem měnit, a budou tímto způsobem okamžitě spojeni s odbornou pomocí. A to i v případě, kdy by nebyli schopni mluvit. Aplikace je také přizpůsobena pro neslyšící osoby.

Více o aplikaci záchranka si přečtěte tady >>

Máte-li strach o své blízké a obavu, že se v případě nouze nedočkají včas lékařské pomoci, zajistěte jim místo v našem zařízení Senior centrum Pohoda. Za svými blízkými můžete přijít kdykoli na návštěvu, abyste měli jistotu, že jim poskytujeme nadstandardní služby a tu nejlepší péči. Můžete si u nás dokonce i nezávazně zarezervovat místo pro případ zhoršení zdravotního stavu seniora.

Chcete vidět víc? Nově jsme pro vás připravili virtuální prohlídku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..