Podzimní výzdoba

Se začátkem podzimu se do našeho domova pro seniory vkrádá ta nejúžasnější doba roku. Změna barev v přírodě, padající listí a chladnější vzduch nám připomínají, že podzim je tady. Abychom sdíleli tu krásu s našimi obyvateli, rozhodli jsme se zkrášlit náš prostor podzimní výzdobou.

1. Listí všude kolem:

Podzim bez listí není pravým podzimem! Obyvatelé domova a personál se spojili při vytváření barevných dekorací z umělého listí. Ty zdobí nejen hlavní prostory, ale i chodby a společenské místnosti, přinášející do našeho domova nádech podzimní atmosféry.

2. Křehká krása dýní:

Dýně jsou symbolem podzimu, a tak jsme si přinesli do našeho domova několik rozmanitých druhů. Obyvatelé se mohou těšit na mini-dýně na stolech v jídelně a v dekoračních aranžmá v různých částech domova. Obyvatelé si tak mohou prohlédnout a cítit podzimní vůně, aniž by museli opustit pohodlí domova.

3. Barevné květiny a dekorační koutky:

Obyvatelé, kteří milují květiny, si mohou vychutnat podzimní barvy prostřednictvím aranžmá se sezonními květinami. Vytvořili jsme dekorační koutky s polštářky, které navozují dojem pohody, a pohádkově osvětlené nádoby s umělým květinovým uspořádáním.

4. Umělecká Dílna:

Obyvatelé, kteří mají rádi kreativitu, se mohou zapojit do umělecké dílny. Společně vytváříme podzimní obrazy, barevné korálky a jednoduché dekorační předměty. Tyto umělecké kousky pak zdobí společné prostory domova.

5. Zvířecí Tema:

Nezapomínáme ani na zvířata, která jsou charakteristická pro podzim. Společně jsme vytvořili malé figurky veverek, jež zdobí pult v recepci. Jsou to maličkosti, které přinášejí úsměv na tvář každému, kdo projde kolem.

6. Společné Podzimní Večery:

Podzim je čas, kdy si lidé rádi posedí u teplého nápoje. Každý týden pořádáme společné podzimní večery s horkým čajem, kávou a domácím pečivem. Spolu sdílíme příběhy a vzpomínky spojené s podzimem.

Podzimní výzdoba v domově pro seniory není jen o dekoracích; je to o vytváření pohodové atmosféry, která obyvatelům přináší radost a pocit spojení s přírodou, a to i v pohodlí jejich domova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..