Co se událo v domově pro seniory v říjnu

domov důchodců v říjnu

První říjnový den jsme strávili na čerstvém vzduchu procházkou k jezírku, kde jsme se mohli pokochat výhledem na kachny a u toho jsme si užívali poslední sluneční paprsky.

Pátého října jsme pro změnu zavítali do zahradnictví Dvořák a syn. Není lepší způsob, jak se navnadit na halloweenskou náladu než právě na místě, kde můžete zahlédnout překrásné dýně a všelijaká strašidla. Navíc jsme měli tu čest ochutnat úžasné domácí větrníčky s lahodnou vídeňskou kávou MŇAM.

6 října u nás byla na návštěvě p. Daňková a její panda. Ovšem nenechte se zmást, opravdová panda u nás nebyla, za to však roztomilá fenka. Všichni klienti byli z této milé návštěvy velice nadšeni.

Třináctého října jsme si moc užili báječný večer s kapelou Oli a příchozím Oktoberfestem. Tančilo se, zpívalo, ale především se všichni skvěle bavili.

19 října jsme se vydali na krátkou odpolední procházku. Pobytu na čerstvém vzduchu a za skvělého počasí není nikdy dost.

Hned den poté jsme se vydali na další procházku, tentokrát však naše cesta vedla až k lahodnému dortíku a vynikající kávě s výhledem na oboru. Opět byli všichni spokojení a pobyt na čerstvém vzduchu si moc užili.

22. října nás potkala kreativní nálada a rozhodli jsme se pro vytvoření podzimního stromu plného strašidel a netopýrů. Žlutá, oranžová, červená a mnoho dalších podzimních barev na něm bylo k zahlédnutí, ovšem pokud se podíváte pořádně, uvidíte na něm i duchy, netopýry a další znaky Halloweenu který je už skoro za dveřmi.

23. října naše milé dámy doslova kouzlily, takové čáry máry s make-upem jsem neviděla a to nadání? Vypadaly nádherně, každá o pár let omládla.

Kreativní nálada však pokračovala až do 25. října a všichni se pustili do krásných srdíčkových stromů. Lásky není přece nikdy dost. Jsou nádherné, co říkáte?

29. října jsme se vydali na procházku naší krásnou a rozlehlou zahradou, zatímco na nebi vládlo překrásné počasí. Všude panovala dobrá nálada. Naší procházku jsme i tentokrát zakončili na kávě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..