Zdravotní sestra na HPP – denní provoz

staň se i TY součástí našeho týmu!

Domov pro seniory „Seniorcentrum Pohoda“ v Teplicích hledá sestru zdravotnického úseku na HPP na denní provoz, ideálně s praxí v pobytovém zařízení pro seniory nebo v léčebně dlouhodobě nemocných, ale není podmínkou.

Naším mottem je: pečujeme tak, tak jak bychom si přáli aby bylo pečováno o nás.

Nabízíme práci bez nočních směn, více volného času pro rodinu a koníčky. Až 15 volných dní v měsíci v příjemném prostředí. V kolektivu, který je navzájem oporou a spolupracuje

Tak pojď a přidej se k nám ….

Náplň práce:

Komplexní zdravotní péče, odborné zdravotnické výkony, asistence u vizity, vykazování na ZP a zápisy do systému.

Požadujeme:

– Vysokoškolské, nebo středoškolské vzdělání, ideálně s praxí v pobytovém zařízení pro seniory( není podmínkou)

– Způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry, zájem o oblast sociálních služeb, schopnost vyřešit potřeby klientů, samostatnost, zodpovědnost.

– Schopnost jednání s lidmi, empatii a pozitivní vztah k seniorům

– Komunikační schopnosti, zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost.

– Znalost práce na PC.

Nabízíme:

– Dotované stravování

– Možnost profesního vzdělávání

– Trvalý pracovní poměr ve stabilní společnosti

– Moznost realizovat vlastní nápady a kreativitu

-Smysluplnou práci s důrazem na důstojnost člověka ve stejně smýšlejícím týmu.

-Příplatek za práci o víkendu a přesčas.

-Firemní školku

-Příspěvek na dovolenou

V případě Vašeho zájmu volejte na tel. č. 777 66 55 58 podívejte se na nás na www.seniorcentrum-pohoda.cz.. Vaše životopisy zasílejte na info@seniorcentrum-pohoda.cz

Těšíme se na Vás!