Podzim života v novém kabátě: rezidence pro seniory, která vás okouzlí

Představte si život v domově seniorů. Místo, kde byste měli strávit podzim svého života, ale místo klidu, soukromí, svobody a porozumění se cítíte cizí na místě, které by mělo být vaším novým domovem.

Ale takhle to VY přeci nechcete, máte možnost volby! U nás z toho mít strach nemusíte.

Přesvědčte se, že u nás je to jiné.

Zachování soukromí

Rehabilitace

Individuální přístup

Prvotřídní jídlo

Wellness

Prožít podzim života s důstojností a láskou


Míru podpory ucítíte hned po vstupu do recepce, dýchne na vás moderní, jemný design, ucítíte smysl pro detail v překrásném interiéru za přivítání usmívající se recepční. A zde už víte…prožít v klidu podzim života může být novou etapou, život zde nekončí, ale pokračuje.


Pokoje navržené s ohledem na handicapovaného klienta, bezbariérové, výška zrcadla, umyvadlo i úložné prostory koncipovány k využití i s kompenzační pomůckou. Wi-Fi připojení, výběr ze 30 TV programů – Na výběr z několika barevných designů pokojů, vyberete si pokoj s barvou kde se budete cítit dobře…na to vše jsme při navrhování interiérů mysleli.

Náš program:

O svém čase rozhodujete pouze Vy, každé ráno se na Vaší televizi objeví nabídka našich aktivit. Které aktivity se zúčastníte je pouze na Vás. Nudit se s námi nebudete, kulinářský koutek vaření, zahradničení, kulturní akce i výlety do přírody, taneční odpoledne, to vše u nás v domově zažijete.


Ráno podáváme snídaně formou bufetu od 8 hod., žádný spěch, pokud nestihnete snídani, tak na Vás do 9:30 počká, nebo si nechte snídani donést až na pokoj. Okouzlíme chuťové buňky domácí stravou, ale také zahraničními specialitami


Po snídani se neváhejte zúčastnit probíhajících aktivit, léčebných procedur, rehabilitací nebo si dopřát péči v jednom z našich wellness center. Máme celkem dvě wellness centra, kde se postaráme o vaše přání a vyberete si podle své chuti a nálady. Můžete strávit čas s oblíbenou knihou ve špičkovém masážním křesle, relaxovat v solné jeskyni, nechat se hýčkat v lázních se smyslnou vůní bylin a esenciálních olejů, nebo zahřát své unavené tělo v infra sauně. Užijte si relaxační thajskou masáž od profesionálních a usměvavých masérek, využijte baňkování nebo cvičte ve vyhřívaném bazénu. Rádi pro vás připravíme individuální léčebný plán, který se zaměří na všechny vaše potřeby.


Oběd je podáván mezi 12 a 13 hodinou a je vždy připraven v den konzumace. Používáme pouze produkty z naší vlastní farmy a z vlastní zahrady. Pečeme domácí chléb i buchty a striktně odmítáme používání potravinových náhražek. Tyto produkty jsou v našem domě zakázány. Po obědě ve 14:00 se každý den otevírá naše kavárna, kde vás přivítá vůně čerstvě namleté kávy a lákavé dorty. Procházejte útulnými zákoutími naší zahrady, která se v každém ročním období pyšní různobarevnou květenou, a odpočiňte si na lavičce, kde budete mít klid.


I Odpoledne se můžete zapojit do mnoha našich aktivit.

Večeře v našem domově pro seniory je servírovaná formou bufetu. Můžete si ji v klidu vychutnat při poslechu hudby, nebo podle vašeho přání i na svém pokoji.

Váš měsíční léčebný plán by mohl vypadat takto

Rehabilitace
 • Individuání cvičení REHA BALANCE
  30 minut
 • Individuální cvičení ve Spiderwalku / Woodway
  30 minut
 • Interaktivní videorénink
  30 minut
 • Individuání cvičení s fyzioterapeutem
  30 minut
  15 minut
 • Skupinové svičení v tělocvičně
  15 minut
 • Skupinové cvičení v byzénu
  20 minut
 • Cvičení na přístrojích – motomed
  15 minut
 • Koupel jodobromová + suchý zábal
  20+10 minut
 • Teplý obklad jodobromový
  (Nelze čerpat v OLÚ)
  20 minut
 • Psychoterapie individuální
  30 miut

Wellness

 • Koupel ve vířivé vaně
  30 minut
 • Thajská masáž
  60 minut
 • Pobyt v infrasauně
  10 minut
 • Baňkování
  30 minut
 • Cvičení ve vyhřívaném bazénu
  60 minut

Náš tým

Péči o vás poskytně náš zdravotní, rehabilitační a pečovatelský tým v souladu s vašimi potřebami. Pokud budete potřebovat lékařský zákrok mimo naše zařízení, budeme vás doprovázet a poskytneme vám podporu. Zajímá nás alternativní medicína a používáme přírodní produkty, jako kapky, masti a tinktury, protože věříme v léčivou sílu přírody. Jsme inovativní tým, který se neustále posouvá vpřed a novinky pro nás představují výzvu, kterou rádi přijímme. Každý člen našeho týmu je důležitým článkem, který spolehlivě plní svou úlohu, a proto jsme pro vás tou správnou volbou

Kontaktní údaje

Seniorcentrum Pohoda

Adresa: Ruská 292/2a, 41703 Dubí

Tel: +420 775 665 586 / +420 777 665 559